BEZ NICH BY BYLA NAŠE PRÁCE MNOHEM TĚŽŠÍ - POKUD BY VŮBEC BYLA

Díky našim sponzorům, donátorům a institucím poskytujících peníze na naši činnost, můžeme uskutečnit to, co by jinak nebylo možné. Můžeme uskutečnit stovky schůzek, desítky víkendových akcí, letních i zimních táborů, lyžařské kurzy a to vše pro naše děti, kterých jsou na dvě stovky. Ze...

Statutární město Havířov

Statutární město Havířov nám každoročně poskytuje dotace v rámci podpory neziskových organizací působících v Havířově. Dotace jsou používány na provoz a činnost havířovských skautů.

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj podporuje naši činnost v rámci vyhlášených dotačních projektů.

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

MŠMT nám v rámci ústředních orgánů poskytuje dotace na provoz a činnost. V minulosti jsme získali dotace i na zahraniční akce, případně vzdělávací akce.

skauti z Havířova

info@skautihavirov.cz

B. Němcové 1207/3a
Havířov - Šumbark

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode